Opinie

W każdej pracy najważniejszy jest oddźwięk. Opinia osób, którym została ona poświęcona. Nikt nie funkcjonuje w próżni, każde działanie jest po coś i dla kogoś. Zawsze stosujemy się do sugestii klientów. Tym milej, kiedy ich komentarze pokazują, że udało nam się sprostać oczekiwaniom, a czasem wręcz pozytywnie zaskoczyć. Zachęcamy do umieszczania swoich wrażeń z sesji zdjęciowych – to one są najlepszą rekomendacją, a dla nas niezrównanym komplementem oraz potwierdzeniem, że tylko pełne zrozumienie daje obustronną satysfakcję.

Agata i Dominik:

To miał być wspaniały dzień. Rodzina, przyjaciele, długo wybierane ubiory i miejsce. Szkoda byłoby, gdyby pozostały one jedynie w coraz szybciej zacierających się wspomnieniach. Dzięki Panu Bartkowi będziemy mogli cieszyć się chwilami naszego ślubu nie tylko w pamięci, ale i na pięknych zdjęciach. Tak było!

Joanna i Radek:

Widziały Babcie i Mamy jak serdecznie się kochamy! Można wyjąć zdjęcia z teki by wspominać to przez wieki! :)****

Wioleta i Robert:

Dla obojga był to drugi ślub. Chcieliśmy, żeby ceremonia była nieduża i cicha, w kameralnym gronie. Nie zależało nam na pompie i splendorze. Studio Foto24 idealnie wychwyciło te chwile intymności i ciszy. Spojrzenia, uśmiechy, najbliżsi – to, co dla nas było najważniejsze. Zrozumienie. O to chodziło od zawsze.

Barbara i Krzysztof:

Serdecznie dziękujemy! Zarówno reportaż jak i sesja poślubna udały się wspaniale. Pan Fotograf doskonale oddał nastrój „NASZEGO DNIA”. Samochód na zdjęciach wygląda lepiej niż w rzeczywistości! Pozdrawiamy serdecznie!