Agnieszka i Piotr

22 marca 2021

Fotografia ślubna stanowi wyzwanie nawet dla zawodowego fotografa a dla niektórych może się okazać przeszkodą nie do pokonania. Światło w kościele (lub jego brak ) czy na sali weselnej potrafi zaskoczyć każdego fotografa ślubnego.
Fotografując w Łodzi i w innych miastach trzeba być przygotowanym na różne sytuacje oraz warunki oświetleniowe. Światło o niekorzystnej barwie, lasery, stroboskopy, mieszane światło błyskowe i stałe – z tym trzeba sobie poradzić.
W moich fotografiach szczególne miejsce zajmuje odpowiednie oświetlenie gdyż to ono buduje klimat. Biorę pod uwagę charakter miejsca i do niego dostosowuję oświetlenie. Zawsze jednak pamiętam, że światło jest moim sprzymierzeńcem ale może okazać się też wrogiem.

Bardzo lubię zdjęcia ślubne, które tworzą klimat i pozwalają zatrzymać to co ulotne: spojrzenie, muśnięcie rąk, czuły dotyk. Wybierając odpowiedniego fotografa ślubnego macie gwarancję, że to co najważniejsze, zostanie z Wami na zawsze, umożliwi Wam odbyć fotograficzną podróż w czasie. Dlatego jeśli interesuje Was doświadczony fotograf ślubny w Łodzi, który zwraca uwagę na każdy drobny szczegół, to z pewnością warto zapoznać się z naszymi realizacjami.

Agnieszka i Piotr to wyjątkowa Para, z dużym dystansem do siebie i wspaniałą pasją, jaką jest muzyka. Agnieszka śpiewa w chórze a Piotr gra w rockowym zespole. Poznaliśmy się dużo wcześniej i przez ten czas mieliśmy okazję polubić się, dlatego dużym wyróżnieniem było dla mnie to, że wybrali mnie do tego, aby dokumentować ich najważniejszą chwilę w życiu jaką jest ślub.

Podczas zdjęć plenerowych w cudownych, jesiennych kolorach przyrody, Piotr miał okazję zagrać na gitarze dla swojej Wybranki i nauczyć ją kilku akordów. Sesja ta była okazją do wspaniałej zabawy.

Każda sesja zdjęciowa to inna historia o miłości, przyjaźni, oddaniu. Lubię być towarzyszem tych podróży.

Zapraszam do obejrzenia Ich historii.

Najnowsze komentarze