Kontakt

„Niewątpliwie, chwila jest absolutem – lecz absolutem chwilowym” – powiedziała Simone de Beauvoir. Błysk oka, liść zaplątany w kadrze, zadziorne spojrzenie, przypadkowe westchnienie, spontaniczne zetknięcie dłoni na przewróconym kieliszku. Te momenty lubię utrwalać najbardziej. Bo w nich tkwi to, co najistotniejsze. Nie ma jednego scenariusza – to Wy go tworzycie.

Obserwuję, unikając banału. Sugeruję, nie narzucając. Dokumentuję, nie oceniając. Cieszy mnie każdy gest, każde niewypowiedziane słowo. Wyłapuję chwile, które chcielibyście zatrzymać na zawsze, choćby trwały sekundę. Niebanalne lokacje, skryte uśmiechy, mieszanka wstydu, obaw i spełnienia. Ubrania godne pary królewskiej i radosna nadzieja przyszłości. Emocje, których żadne słowa nie wyrażą. To wszystko jest Wasze i tylko Wasze. Jedyne i niepowtarzalne.

Moje doświadczenie zawodowe, które wielokrotnie wykorzystywałem przy sesjach reklamowych, znajomość technik fotograficznych, udokumentowana na www.foto24.com.pl, połączone z wyrobionym warsztatem i intuicją sprawią, że zawsze będziecie mogli wspomnieć: „A pamiętasz, jak…?”

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twoja wiadomość