Bajkowy ślub czy egzotyczny plener zagranicą?

17 września 2021

Okres wakacyjny to czas odpoczynku relaksu po ciężkim roku czas na podładowania akumulatorów nabrania gotowości na nowe wyzwania.

W przypadku fotografa wygląda to inaczej: wakacje to czas wzmożonej pracy, sezon ślubny trwa przeważnie od kwietnia do października a lipiec i sierpień to ulubione miesiące zawierania związków małżeńskich.

Pomimo tego udało się nam skorzystać z uroków wakacyjnej przerwy, łącząc pracę z urlopem. Przy okazji wycieczki na grecką wyspę Korfu zrealizowaliśmy rodzinną sesję zdjęciową.

Krótka przerwa wakacyjna nie pozwoliła w pełni cieszyć się urokami tej wyspy wrócimy tam odwiedzić miejsca na które nie starczyło czasu a może któraś Para planuje tam ślub lub plenerową sesję ślubną lub narzeczeńską mamy dla Was kilka bajkowych miejsc nas taką sesję.

To tylko 2 godziny lotu samolotem z Polski a przenosimy się na górzystą grecką wyspę, która charakteryzuje się przyjemnym łagodnym klimatem gdzie lata nie są tak gorące jak na stałym lądzie

Średnia temperatura w okresie wakacyjnym nie przekracza 27 stopni

Polecamy do zwiedzania stolicę Kerkyrą, liczne kamieniste żwirowe i piaszczyste plaże.

Korfu to raj dla plażowiczów i amatorów sportów wodnych.

Najlepszą opcją zwiedzania tej wyspy jest wypożyczenie samochodu, odległości do pokonania nie są duże linia brzegowa wyspy to 217 km a szerokość nie przekracza 10 km

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z naszej wyprawy .

W razie pytań o organizację takiej wyprawy piszcie na adres mailowy : pstryk@foto24.com.pl

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego +48 600 916 610 chętnie odpowiemy na wszelkie pytania

Spytajcie o wolny termin na Wasz ślub: Kontakt

Τα λέμε