Fotobudka

Fotobudka to zestaw gotowych, ale i łatwych do modyfikowania pomysłów, które potrafią ożywić i urozmaicić każdą imprezę. To nie tylko możliwość fotograficznego utrwalenia jednej z najważniejszych chwil, to też okazja do wzbogacenia swoich zdjęć za pomocą licznych dostępnych gadżetów.

Są wesela oraz chrzciny,

Kinderbale, imieniny,

Konferencje i studniówki,

Targi, bale, potańcówki

Promocje, pikniki, gale

Z Fotobudką albo wcale!

 

To nie jest zwykłe robienie zdjęć. To niepowtarzalna okazja, żeby zmienić bądź utrwalić swój image – wąsy meksykańskiego caballero, frywolna czupryna wróżki, intelektualny okular czy wampirze kły – Fotobudka umożliwia to wszystko. Dostarcza nie tylko dziesiątki inscenizacyjnych gadżetów, oferuje także możliwość uwiecznienia pełnych euforii chwil znakomitej zabawy. Mnogość dostępnych artefaktów oraz błyskawiczny wydruk zdjęć sprawiają, że trudno się powstrzymać przed kolejnymi wejściami do Fotobudki, w której jedynym ograniczeniem jest Wasza pomysłowość. Zorro ściska Drakulę a Batman i Księżniczka (z wąsami) obsypują ich anielskim pyłem – to możliwe jest tylko tutaj, z Wami w rolach głównych. Dowolny jest wybór tła, jeśli więc przyjdzie Wam na myśl romantyczne ujęcie nad Wielkim Kanionem, to nie martwcie się, że jesteście akurat w Kluczborku. Można dodawać podpisy, komisowe dialogi oraz edytować fotografie na portalach społecznościowych. Limitem jest wyobraźnia, poczucie humoru oraz chęć utrwalenia najfajniejszych momentów życia. Żadnych: „może pan nam zrobić zdjęcie?”. Wchodzicie do Fotobudki i na momentalnie drukowanych fotografiach uwieczniacie się w takich pozach, w jakich tylko chcecie.

Oferta obejmuje dowóz Fotobudki, rozstawienie jej, nielimitowany wydruk zdjęć przez określony czas oraz opiekę Animatora, który podpowie, jak twórczo wykorzystać wszystkie jej możliwości. Nie trzeba skazywać się na zapracowanego fotografa, wystarczy zamówić Fotobudkę i samemu inscenizować zdjęcia, które będą przynosiły mnóstwo radości i wspaniałych wspomnień przez długie, długie lata.