Podróże

27 listopada 2020

Czy marzyliście, żeby mieć ślubną sesję zdjęciową w egzotycznym miejscu?

Jeśli mielibyście do wyboru dowolną scenerię sesji ślubnej co by to było? Niepowtarzalny klimat Krety, białe domki greckiej wyspy Santorini?

Moim ulubionym miejscem na ślubną sesję zdjęciową jest kraina ponad 100 wulkanów – Islandia. Na każdym kroku spotkamy tu krajobrazy jak z innej planety, sceneria wielu filmów m.in. Gwiezdnych Wojen, Gry o Tron, Batmana, Star Treka a nawet Jamesa Bonda.

Ten najpóźniej zasiedlony obszar Europy, żyje głownie z rybołówstwa i hodowli owiec, których jest podobno więcej niż Islandczyków. Krajobraz Islandii to lodowce, czarne plaże pokryte pyłem wulkanicznym, kratery powulkaniczne, góry, gejzery, gorące źródła takie jak najpopularniejsza Blue Lagon. Znajdują się tam też liczne wodospady z których największy, zapierający dech w piersiach wodospad Glymur, liczący aż 198 metrów. Ogromny lodowiec i diamentowa plaża tworzą bajkową scenografię dla sesji ślubnej.

Islandia w tym tygodniu obecna jest we wszystkich serwisach prasowych ze względu na erupcje wulkanów niedaleko stolicy Islandii – Rejkjawiku. Dla mieszkańców tej wyspy nie jest to nic niezwykłego, są przyzwyczajeni dzięki wulkanom i geotermii 26% prądu pochodzi właśnie z tego źródła a ciepła woda ze źródeł termalnych ogrzewa 87% budynków.

Z Foto24.com.pl wszystko jest możliwe! Nasz fotograf zabierze Was w bajkową podróż, gwarantując że będzie to przygoda, którą zapamiętacie na całe życie a fotografie na zawsze zostaną z Waszymi bliskimi.

Niepowtarzalne ujęcia w fotografii ślubnej i odpowiednia sceneria jest bardzo ważna, aby fotografie nabrały indywidualnego charakteru i żeby była to tylko Wasza historia. Dlatego proponuję indywidualny pomysł na zdjęcia, poprzedzony spotkaniem i rozmową. Wszystko to pozwoli nam zaplanować Waszą historię na zdjęciach.

Lubię być obserwatorem wydarzeń, niewidocznym, sugerującym ale nie narzucającym. Chętnie dzielę się radą i pomocą. Jestem dla Was w tym ważnym dniu, możecie liczyć na moje wsparcie i doświadczenie.

Wspólnie z filmowcem stanowimy zespół, który stworzy dla Was pamiątkę fotograficzną i filmową . Zaletą usługi foto i filmu jest zgodna współpraca, rozumiemy się bez słów i potrafimy dobrać odpowiednie ujęcia aby zarejestrować wszystkie najważniejsze wydarzenia z waszej uroczystości.

Lubimy wyzwania, jesteśmy otwarci na Wasze nawet najbardziej szalone pomysły, dzięki temu stajemy się coraz lepsi. Śledzimy najnowsze trendy w filmie i fotografii. Zapraszamy do wspólnej podróży z naszym fotograficzno-filmowym zespołem foto24.com.pl

Do zobaczenia