Sesja ślubna 50 urodziny Fiata 126p

7 czerwca 2023

W tym roku świętujemy 50. rocznicę produkcji Fiata 126p, jednego z najbardziej ikonicznych samochodów w historii polskiej motoryzacji. Ten mały, ale niezwykle popularny samochód, zdobył serca wielu Polaków i stał się symbolem czasów PRL-u.

Pierwszy Fiat 126p zjechał z taśmy produkcyjnej w 1973 roku w fabryce w Bielsku-Białej. Był on następcą modelu 500, który również cieszył się dużą popularnością. Jednak Fiat 126p okazał się być jeszcze bardziej udanym modelem, który szybko zdobył uznanie klientów.

Jego niewielkie rozmiary i ekonomiczny silnik czyniły go idealnym samochodem dla rodziny i osób, które potrzebowały praktycznego środka transportu. Pomimo swojej skromnej mocy, Fiat 126p był w stanie poruszać się sprawnie po polskich drogach, a jego niskie zużycie paliwa było niezwykle atrakcyjne w czasach, gdy paliwo było drogie i trudno dostępne.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć ślubnych Patrycji i Marcina posiadaczy dwóch Fiatów 126p. Jaki jest Wasz wymarzony samochód, ktorego chcielibyście mieć na Waszych zdjęciach ślubnych, napiszcie.

Zapraszam na sesje ślubne, i filmy.