Sesja ślubna – 5 inspiracji na plener

23 listopada 2021

Sesja ślubna w plenerze – pomysły
Jaka inspiracja na sesję ślubną w plenerze?

Sesja ślubna w plenerze to pamiątka na całe życie. Bardzo ważne jest odpowiednio dobrane miejsce. Często inspiracją dla pleneru są wspólne zainteresowania Pary Młodej. Bywaliśmy więc na górskich szlakach, piaszczystych plażach czy w podróżach np. Fiatem 126 p. Każdy pomysł może zrodzić fantastyczny scenariusz i wyjątkowe kadry. Wiele rozmów na temat pleneru zaczynam od pytania: „Czy macie jakieś wspólne zainteresowania?”… jeśli macie, to zawsze będzie inspirujący początek fotograficznej podróży.

Świetnym Pomysłem na sesje plenerową w Łodzi jest Młynek Tuszyn. Znajdziemy tam wszystko co będzie stanowić idealne tło dla ślubnej sesji: woda, las, piasek, pomost. Wystarczy dodać tylko odrobinę Miłości i gotowe!

Sesja plenerowa dla wielbicieli natury to fantazyjnie ukwiecone łąki, pola słonecznikowe czy lawendowe lub lasy. Jeśli marzy Wam się taka „dzikość serc” to zapraszamy do wspólnego zaplanowania fotograficznej podróży.

Jakie miejsca na sesję ślubną w górach?

Jeśli interesują Cię górskie widoki warto zaplanować zdjęcia w Górach Świętokrzyskich. Tam możemy zrealizować bajkową sesję z zapierającym dech widokiem. Takie fotografie dają poczucie przestrzeni i fantastycznie prezentują parę młodą. Wystarczy tylko wspiąć się odrobinę wyżej! Zapraszam!

Ciekawą propozycją na sesję ślubną w górach stanowi województwo świętokrzyskie np. Łysica i Góra św. Katarzyny – te malownicze plenery położone są zaledwie 20 km od Kielc. Warto też przy okazji odwiedzić skansen w Tokarni.

Sesja w ruinach zamku? Dlaczego nie!

Takie plenery oferuje Zamek w Ogrodzieńcu. Te średniowieczne mury to idealna sceneria ślubnej sesji zdjęciowej.

Ruiny zamku stały się plenerem d planu filmowego „Zemsty” wg. Aleksandra Fredry, wyreżyserowanego przez Andrzej Wajdę, jak również scenerię serialu NETFLIXA: Wiedzmin.

A może nad morze? Zdjęcia ślubne nad Bałtykiem.

Morskie fale i błękitna przestrzeń zawsze są inspiracją dla ślubnej sesji. Jeśli więc marzy Ci się taka przestrzenna i pełna lekkości sesja, koniecznie zaplanuj to z nami.

Okolice Gdynia Orłowo piękny plener z klifami w tle morze a tuz obok molo.

Intrygującym plenerem dla miłośników historii jest torpedowania Babie Doły oddalona zaledwie 300 m od brzegu.

Jaki plener ślubny wybrać jesienią? Polecamy sesję zdjęciową w lesie a dokładnie w magicznym Arboretum w Rogowie.

Te okolice to urokliwe przestrzenie, które są umiejscowione na bardzo rozległym terenie. Dlatego pomimo popularności tego miejsca zawsze udaje się znaleźć zaciszne miejsca do fotografii ślubnej. Szykowności zdjęciom dodają tu egzotyczne drzewa i kwiaty. Młode Pary bardzo lubią to miejsce, szczególnie jesienią. Wtedy wachlarz barwny tego miejsca jest szczególnie wyjątkowy.

Sprawdzone miejsce na sesję ślubną w Łodzi?

Park Źródliska i Ogród Botaniczny

Zawsze sprawdzi się przestrzeń Parku Źródliska i Ogród Botaniczny a w chłodniejsze dni doskonała będzie Palmiarnia.

Palmiarnia

Palmiarnia to magiczne miejsce, które natychmiast przenosi nas w inną przestrzeń geograficzną. I tak, jednego dnia możemy wykonać zdjęcia ślubne w parku a zaraz potem być już w dżungli pełnej egzotycznych roślin. Zapraszam do wspólnej fotograficznej podróży, nie ma jednego scenariusza to Wy go piszecie, a moim zadaniem będzie zadbać o komfort i naturalność na zdjęciach.